Wszelkie prawa zastrzeżone
logo

O nas

Magda od najmłodszych lat występowała na scenie. Już w szkole podstawowej brała udział w wielu konkursach i przeglądach piosenkarskich odnosząc wiele sukcesów. Oprócz śpiewu Magda gra też na wielu instrumentach min. na saksofonie co można zobaczyć w klipie do utworu „Kapryśna”.
Przez wiele lat współpracowała z wieloma zespołami by w końcu stworzyć coś własnego. W wyniku tej decyzji powstał „Klepdance” w którym Magda śpiewa, gra na instrtumentach oraz jest Dj.
W przerwach między koncertami, Madzia pisze również teksty piosenek.

Marcin pochodzi z domu z tradycjami muzycznymi, jest członkiem zespołu „Free Life” w którym tworzy autorskie pomysły. Od pewnego czasu jest też instrumentalistą w zespole „Ribs in Coke” grającym covery. Przez wiele lat na scenie supportuje gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wystąpił m. in. przed Kombii czy zespołem Dżem. Współpracuje z wieloma znanymi muzykami m. in. Urszulą. Jest organizatorem wielu imprez muzycznych, jego autorskim pomysłem jest seria koncertów „Spróbuj na trzeźwo”.

W 2016 Magda i Marcin, którzy znali się już wcześniej postanowili połączyć siły. Wtedy właśnie powstał 2Magic. Na rynek wchodzą z utworem „Kapryśna”. Co będzie dalej, czas pokaże.